0

Щирі співчуття Сейфуллі Рашидову з приводу втрати сина!

19113908_1697846537185656_7999798702857188352_nЗ превеликим сумом дізналися, що 16 червня керівник Луганської мусульманської громади «Салам» Сейфулла Рашидов поховав сина, що помер напередодні на 28 році життя. Молодий чоловік відійшов у вічність, не в змозі далі боротися з онкологією.

Ми розуміємо, як важко батькові ховати свою дитину, і висловлюємо свої щирі співчуття й підтримку. Справді, Аллагові належить те, що Він забрав, і те, що Він дарував, і всьому Він визначив свій термін.

Молимо Господа, щоб тривала недуга, яка, без сумніву, завдала страждань покійному, очистила його від гріхів, як про це сказано в хадисі, і щоб його душа постала перед своїм Творцем звільнена від тягаря хибних думок, слів та вчинків. Нехай у День Воскресіння він буде серед праведників!

Хай Господь дасть рідним і близьким покійного терпіння в час утрати, адже посланець Аллага (мир йому і благословення) казав і про терпіння родичів покійного:

«Якщо когось із рабів (Аллага) спіткає якесь нещастя, а він скаже: „Воістину, ми належимо Аллагові й до Нього повернемося! Аллагу, нагороди мене в нещасті моїм і дай мені натомість щось ліпше!“, — Аллаг Усевишній неодмінно нагородить його в його біді й дасть йому натомість щось ліпше».

Колектив Духовного управління мусульман України «Умма»

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи