0

Звернення ДУМУ «Умма» до мусульман України

Дорогі одновірці! Дорогі брати і сестри в Ісламі!

Духовне управління мусульман України «Умма» в канонічній згоді з постановою Духовного управління мусульман Криму, а так само відповідно до рекомендації Європейської Ради з фетв і досліджень оголошує першим днем Священного місяця Рамадан 20 липня 2012 року.

Між нами не повинно бути суперечок і розбіжностей щодо дати настання і закінчення Рамадана. Посланник Аллага (мир йому!) сказав: «Побачивши його (молодик) починайте піст, і побачивши його знову (через місяць) завершуйте його». Цей хадіс адресований всім мусульманам світу. Якщо в будь-якому куточку землі наші одновірці зафіксують новий місяць, то це означає початок Рамадану для всіх, хто дізнається про цю радісну звістку.

Цього року першими молодик побачать мусульмани Південної Америки увечері 19 липня, і це означає, що з першим проблиском зорі наступного дня настане перший день посту.

Виходячи з вищесказаного, ДУМУ «Умма» оголошує, що початок місяця Рамадан з волі Всевишнього Аллага станеться з заходом сонця 19 липня. У цю ніч у всіх мечетях країни необхідно починати молитви таравіх, а п’ятниця 20 липня 2012 року буде першим днем ісламського посту.

Рамадан – це місяць, в якому Всевишній Аллаг послав останнє Божественне Одкровення – Священний Коран. Саме в цей місяць нам наказано дотримуватися посту. В Корані сказано: «О ті, хто увірував! Приписано вам піст, так само як його було приписано тим, хто жив до вас, – може, ви будете богобоязливими!» (Коран, 2:183).

Духовне управління мусульман України «Умма» вітає мусульман України і всього світу з наближенням Священного місяця Рамадан, і закликає до єдності, миру і злагоди. Давайте зустрінемо і проведемо цей великий місяць так, як проводив його наш улюблений пророк Мухаммад (мир йому!) – чиє життя зразок для всіх послідовників Ісламу.

 

Муфтій ДУМУ «Умма»

Саід Ісмагілов

Підшито до: Новини, Офіційні заяви

Останні записи