0

Іфтар у пані Посла США Марі Йованович

19403720_1382238688534390_2036620196_oУчора ввечері, 22 червня, Надзвичайний і повноважний посол Сполучених Штатів Америки в Україні Марі Йованович запросила українських мусульман та дипломатичних працівників мусульманських країн на гостину: у посольстві відбувся урочистий іфтар (трапеза розговіння).

За словами муфтія ДУМУ «Умма» Саіда Ісмагілова, що відвідав захід, Марі Йованович виступила з промовою, після чого слово дано кожному з муфтіїв різних духовних управлінь України та іноземним дипломатам.

— Вона тепло привітала послідовників Ісламу зі священним місяцем та з прийдешнім святом Рамадан-байрам. Пані Посол також високо оцінила світові досягнення мусульман і внесок послідовників Ісламу у встановлення миру та порозуміння між представниками різних релігій і конфесій в Україні, — розповідає пан муфтій.

У своєму слові шейх Саід підкреслив важливу соціальну роль, яку Духовне управління мусульман України «Умма» відіграє в ці тяжкі для України роки, коли маємо велику кількість біженців, зокрема мусульман, переселенців з окупованих територій, дітей, що лишилися без батьків — політичних в’язнів. Він наголосив, що наша громада намагається в різний спосіб, зокрема добродійними акціями, допомагати й підтримувати цих людей.

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи