0

Кликаний обід для діячів політики, громадськості, науки та культури

IMG_9836Мусульмани та немусульмани, народні депутати України, члени Меджлісу кримськотатарського народу, представники «Крим_SOS», «Кримської родини», діячі культури та науки, представники Департаменту у справах національностей та релігій, КМДА, КОДА, Міністерства оборони та посольства Індонезії в Україні завітали 27 червня до столичного ісламського культурного центру на святковий обід з нагоди завершення благословенного місяця Рамадан.

IMG_9845Такі заходи після мусульманських свят уже стали доброю традицією. Це — нагода не тільки розділити свою радість із людьми інших поглядів та зміцнити фундамент мііжрелігійного діалогу в українському суспільстві, а й є чудова можливість просто висловити свою подяку й шану людям — урядовцям, представникам громадських ініціатив, науковцям, діячам культури — що з ними ДУМУ «Умма» та ГСВА «Альраід» (співорганізатор обіду) плідно співпрацюють.

IMG_9858У своєму слові до гостей муфтій ДУМУ «Умма» Саід Ісмагілов подякував усім, хто відгукнувся на запрошення, та разповів про добродійні та просвітницькі проекти, здійснені духовним управлінням за рік, що сплив від попереднього Свята розговіння.

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи