0

З Днем Незалежності, любі земляки!

DN_Umma_2017Шановні українці, брати і сестри! Від імені українських мусульман вітаю вас із 26 річницею Незалежності України.

Ми вже заплатили високу ціну за право мати свою державу. Тоді, в 1991 році, наша незалежність далася нам без боротьби, дуже легко. Але ця боротьба, приписана нам Богом, чекала на нас понад 20 років, коли уламок радянської імперії спробував захопити нашу землю, позбавити нас свободи, гідності, національної ідентичності.

Ми мусимо боротися за право на існування, право бути державною нацією, право мати державну українську мову, за право на самобутню українську культуру.

Україна не моноетнічна й не монорелігійна держава. Україна поєднала представників різних етносів і віровизнань, і в цьому наша сила: якщо ми вміємо домовлятися й разом будувати й боронити нашу Батьківщину, то жоден зовнішній ворог не зможе нас розсварити й використати одне проти одного.

Наша боротьба триває: нам треба звільняти окуповані території, захищати нашу країну від загарбників.

Україна гідна посідати найпочесніше місце серед держав світу. Вірю, що на нас чекає яскраве майбутнє, що нашу країну поважатимуть, захоплюватимуться нею.

Молю Всевишнього Господа дарувати нам Його ласку, дарувати мир, щастя та радість українцям!

Муфтій Духовного управління мусульман України «Умма»

Саід Ісмагілов

 

Підшито до: Офіційні заяви, топ 3 Мітки: ,

Схожі записи