0

Придбай жертовну тварину — нагодуй голодних!

5213_or

Курбан-байрам (Ід аль-Адха) — особливе свято, що вчить нас виявляти милосердя до тих, кому в житті пощастило менше. Купуючи подарунки для сім’ї і друзів, щоб зміцнити родинні зв’язки й добрі відносини між вами, згадайте, будь ласка, й про тих, хто може лишитися не лише без подарунків, а й без ситного святкового обіду. Про тих, хто щодня шукає їжі й притулку, і якби ж для самих себе: часто йдеться про відповідальність за дітей, що потребують доброго збалансованого харчування, або за літніх людей, ослаблених тягарем років — це в стокрот важче. Однак ми, мусульмани, не залишимо ближнього без допомоги, ще й такого дня, правда?

Не обов’язково самому забивати тварину й шукати, кому віддати жертовне м’ясо. Просто пожертвуйте певну суму з наміром зробити курбан від своєї сім’ї — про все подбаємо ми, у тісній співпраці зі Всеукраїнською асоціацією «Альраід».

Вартість жертовного барана в серпні 2017 року становить 2100 грн — враховано білування й розбір туші, а також витрати на довіз. Ці кошти можна переказати електронним платежем (у меню «добродійний внесок для:» обрати «Курбан для малозабезпечених») або віддати імамові мечеті Київського ісламського культурного центру, або імамам інших мечетей ДУМУ «Умма». На отримані кошти придбають жертовних тварин, м’ясо роздадуть нужденним — як місцевим,  так і вимушеним переселенцям із Криму та Донбасу.

Пам’ятайте, щира пожертва наближає не тільки до Бога, а й до серця того, хто отримав цю допомогу в скрутну хвилину. Обравши ДУМУ «Умма» як посередника в цій шляхетній справі, ви допоможете ефективно й централізовано розподілити м’ясо між великою кількістю нужденних, а також утаємничити свій добрий учинок, підвищивши його цінність перед Господом.

Підшито до: Новини, топ 3 Мітки: ,

Схожі записи