0

Мусульмани ДУМУ «Умма» відвідали сиріт в інтернатних закладах Київщини і Житомирщини

5U4A8912Духовне управління мусульман України «Умма» в особі муфтія та інших  вірних  з активною громадянською позицією невтомне в добрих справах. Прагнучи  хоч на йоту полегшити життя співгромадян, що опинилися у скрутних обставинах, вірні не просто  реалізують усвідомлення свого обов’язку, а й потребу — втілене в життя служіння Всевишньому.

Один із напрямків діяльності мусульман на шляху милосердя — піклування про сиріт. І байдуже, якого походження чи віровизнання діти, що ростуть без батьків. Маленькі вихованці інтернатних закладів  постійно отримують увагу та матеріальну допомогу;  малюки, що страждають на серйозні хронічні хвороби або мають вади розвитку, отримують лікування та  реабілітаційні курси, завдяки небайдужим мусульманам.

5U4A9033Щотижня  київські мусульманки відвідують  своїх підопічних і регулярно, у співпраці  з іншими громадськими активістами та організаціями, організують справжні «каравани добра та милосердя». Під час таких відвідин мусульмани  не тільки передають  вихованцям дитячих закладів  придбані коштом небайдужих людей речі та харчові продукти, а й влаштовують для дітей  свята. Днями відбувся черговий такий захід.

— Відвідини дитячих будинків — це не тільки допомога й радість дітям, не тільки вибух емоцій для всіх учасників, а й прекрасна можливість познайомитися з новими людьми. Ми різні за національністю, вірою, часто говоримо різними мовами, але є те, що нас об’єднує: ми дивимося в один бік, думаємо про те саме й головні речі в житті розуміємо однаково, отже у нас усе вийде! — заявляють активістки Волонтерського руху «Мар’ям».

5U4A8997Муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» Саід Ісмагілов супроводжував  активістів у цій подорожі.

— Пророк Мухаммад (мир йому і благословення) казав: «Той, хто опікує сироту, буде в раю так близько від мене, як ці два (пальці)». Тож закликаю мусульман і всіх небайдужих чинити добро сиріт, адже Господь дарує людям усі блага цього життя з Його ласки до таких дітей поміж нас! Будьмо щедрі та милосердні! — нагадує шейх Саід.

Активісти повідомили, що ті, хто хоче брати участь у щонедільних відвідинах дитячого будинку Боярки або може допомогти матеріально, можуть долучитися до групи у Вайбері. Пишіть і телефонуйте за номерами: 093 715-44-54, 066 367-41-00.

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи