0

Саід Ісмагілов про День гідності та свободи: «Наші люди гідні цієї дати»

23755138_1519510054807252_5778100056335502182_nМуфтій ДУМУ «Умма» Саід Ісмаіглов, що брав участь у Революції гідності, поділився своїми думками з приводу цієї дати — однієї зі знакових у новітній історії України.

— Наші люди гідні цієї дати, незважаючи на те, що нині в суспільстві дуже великий песимізм і розчарування через нереалізовані великі зміни в Україні… Однак я був би оптимістом. Спочатку наша країна спромоглася повалити диктаторську владу президента, що розстрілював мирних громадян на Майдані; потім, коли почалася збройна агресія сильнішого супротивника, ми змогли згуртуватися й дати відсіч. Сотні тисяч людей стали на захист Батьківщини. Україна знайшла сили й зупинила ворога, а тепер ми досягли й того, що просування російських загарбників неможливе. І це все фактично робилося не руками державної влади, політиків, чиновників, а простими громадянами:  добровольцями, волонтерами.

Шейх Саід зазначив, що не знає іншої країни, де подібне вдалося би зробити за такий короткий час. Утім він далекий від споглядання досягнутого крізь рожеві окуляри:

— Але те, що, на жаль, не відбулося люстрації та боротьби з корупцією, справжньої зміни влади, свідчить про незрілість певної частини нашого суспільства й про те, що ми ще не навчилися обирати на виборах, захищати свій вибір і вимагати від влади, щоб вона виконувала те, для чого її обрали.

На думку муфтія, ця дата має нагадувати нам про те, чого ми досягли та якою ціною, а ще більше — про те, чого треба досягти.

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи