0

Звернення щодо статусу Єрусалиму

253984-INNERRESIZED600-600-jerusalem_mechet_al_aksaДуховне управління мусульман України «УММА» від імені мусульман України висловлює свою глибоку стурбованість і занепокоєння через перенесення посольства Сполучених Штатів Америки в Ізраїлі з Тель-Авіва до Єрусалима. Вважаємо, що це рішення спровокує відновлення конфлікту на палестинській землі, загострить і без того непросте становище на Близькому Сході.

Єрусалим — це не лише свята земля для мусульман, де розташована третя за значенням мечеть Ісламу — Аль-Акса, а ще й місто миру, місто прощі й молитов для інших світових релігій. Будь-який необережний крок або не виважена заява можуть призвести до ескалації конфліктів між народами Близького Сходу.

Ми закликаємо поважати статус Єрусалима, згідно з резолюціями Організації Об’єднаних Націй, засуджуємо намір перенести столицю Ізраїлю до Єрусалима та закликаємо держави світу не переносити свої посольства в Ізраїлі до Єрусалима.

Закликаємо офіційні державні інституції Україні не визнавати Єрусалим столицею Ізраїлю, не переносити посольство України в Ізраїлі до Єрусалима та закликати США до виконання резолюцій Генеральної Асамблеї ООН щодо не порушення  статусу Єрусалима.

Молімося за мир та безпеку на Святій Землі Палестини, за Єрусалим!

Духовне управління мусульман України «УММА»

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи