0

Фотовиставка на честь Аміни Окуєвої — тепер у Дніпрі

DSC_670419 лютого фотовиставку, присвячену українському добровольцеві, чеченці Аміні Окуєвій, презентовано в Дніпрі. У місті, що на його мусульманському кладовищі знайшла останній спочинок ця героїчна жінка, експозиція буде доступна для перегkяду до 5 березня, а потім продовжить тур іншими містами України; у планах також експонування в Європі та США.

DSC_6843Захід відкрив Едґар Девлікамов, імам мечеті Ісламського культурного центру Дніпра, що провів над Аміною поховальний обряд. Нагадаємо, автомобіль Аміни Окуєвої та її чоловіка Адама Осмаєва підступно розстріляли з засідки кілери. Трагедія сталася 30 жовтня 2017 року під Глевахою Київської області.

Імам привітав присутніх і розпочав зібрання уривком із Корану:

DSC_6905«О ви, хто увірував! Шукайте допомоги в терпінні та молитві! Воістину, Аллаг — разом з терплячими! І не називайте мертвими тих, хто загинув на шляху Аллага. Ні, вони живі, — але ви не відаєте цього. Ми випробуємо вас страхом, голодом, утратою майна, життя й плодів. Сповісти добру звістку терплячим — тим, хто, коли їх торкнеться лихо, кажуть: „Ми належимо Аллагові й до Нього повертаємося!“. Мають вони благословення та милість від Господа їхнього та йдуть прямим шляхом!» (2:153–157).

Після цього Едґар Девлікамов запросив охочих долучилися до спільної молитви-дуа за упокій душі загиблої.

В експозиції фотовиставки 34 світлини: саме стільки повних років прожила на цьому світі Аміна. Знімки з місць бойових дій — чорно-білі, а фото в цивільному вбранні — повнокольорові.

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи