0

Дякуємо за підтримку, яку ми отримали звідусіль після свавільних дій СБУ!

_5U4A4796Шановні українці, брати і сестри!

Велика вам подяка за вашу підтримку та небайдужість до мусульман України! Ви неймовірні!

За два дні після обшуку ми отримали тисячі сповнених любові листів і дзвінків зі словами підтримки та пропозиціями допомоги.

На нас чекають дальші досудові та судові справи, і ваша увага та підтримка для нас надзвичайно важливі! Наша любов до України, до українського народу, до мови, та культури через вашу потужний відгук стала ще більша. Ніякі дії проти мусульман не розчарують нас та не зменшать нашу любов до України!

Ніколи ворог не заб’є клин між українцями різних релігій та національностей. Ми разом захищаємо Україну, ми споріднені нашою кров’ю та нашим болем, нашою радістю та любов’ю до нашої спільної Батьківщини. Адже Україна — це коли рабин Александр Духовний телефонує, коли пастор Сергій Косяк пише слова підтримки, а православний священик Олександр Титов приходить на прес-конференцію та каже: «Муфтію, я буду поруч з вами!»; коли на прес-конференцію приходять в’язні сумління Ігор Козловський та Рафіс Кашапов, і беруть слово; коли народні депутати Мустафа Найєм, Ігор Луценко та Оксана Корчинська стають на захист мусульман, а народний депутат, голова Меджлісу Кримськотатарського народу Рефат Чубаров бере одну з вилучених книжок і запрошує СБУ на обшук до свого робочого кабінету, де він її віднині зберігатиме.

Це і є справжня Україна, справжнє громадянське суспільство, а обшуки з підкиданням літератури — це радянсько-російська відрижка, що не може бути майбутнім України. Як муфтій я обіцяю й далі проповідувати та виховувати мусульман у дусі толерантності, любові та поваги до України. Моя завтрашня п’ятнична проповідь буде присвячена саме любові до України.

У Росії зраділи обшукам, проведеним у нас, і багато глузували з цього приводу. Особливо відзначилися журналісти донецьких сепаратистів. Незабаром ми опублікуємо окрему статтю з аналізом цих глузувань з України та мусульман України, а поки що дам їм лаконічну відповідь: не дочекаєтесь! Нікому не вдасться посварити нас між собою.

Особливо дякую журналістам, що не оминули нас увагою, були чесні, професійні та намагалися висвітлювати події об’єктивно. Нам і далі буде потрібна ваша увага.

Слава Україні!

Муфтій ДУМУ «Умма»

Саід Ісмагілов

Підшито до: Офіційні заяви, топ 3 Мітки: , , ,

Схожі записи