0

Форум міжрелігійного миру в КОДА: проблеми можна вирішувати лише спільно та визнавши їх

!_MG_0258Заступник муфтія ДУМУ «Умма», імам мечеті ІКЦ Дніпра Едґар Девлікамов узяв участь у форумі міжрелігійного миру, що відбувся 14 березня в Київській обласній державній адміністрації.

До роботи форуму долучилися державні та громадські діячі, представники більшості українських церков і релігійних організацій, активісти Неформальної групи міжрелігійного миру, ГСВА «Альраід», жіночої мусульманської організації «Мар’ям» і Волонтерського руху «Мар’ям», а також інші громадські об’єднання та групи. Троє з учасників мали почесне звання «Посол миру», надане міжнародною організацією Heavenly Culture, World Peace, Restoration of Light (HWPL).

Едгар ДевлікамовУчасникам продемонстрували два відеофільми. Перший був своєрідною презентацією HWPL і пояснював принципи цієї міжнародної організації, її діяльність, знайомив із суттю Декларації про досягнення миру та припинення воєн у цілому світі — документу, запропонованого для підписання країнам — членам ООН. Другий фільм був присвячений проблемі порушення прав людини в релігійній царині, ксенофобії, релігійній та расовій нетерпимості та ворожнечі.

!_MG_0186На форумі обговорювали й зміст Декларації за мир і припинення воєн. Учасники дійшли висновку, що Україна повинна бути серед держав, які підпишуть цей миротворчий документ.

Підшито до: Новини, топ 3 Мітки: , ,

Схожі записи