0

«Налагодження обміну інформацією допоможе гуманітарним організаціям працювати ефективніше»

0027_08_06_2018 0038_08_06_2018Муфтій ДУМУ «Умма» Саід Ісмагілов узяв участь у Міжнародній конференції «Обмін інформацією між гуманітарними організаціями, що працюють в Україні», що відбулася в п’ятницю, 8 червня, в Києві.

На порядку денному — робота в царині допомоги вимушеним переселенцям із Криму та Донбасу. За словами організаторів, координація різних організацій, місцевих і міжнародних, у гуманітарних проектах не завжди задовільна, й вони намагалися об’єднати зусилля та допомогти зробити ці проекти ефективнішими, охопити більше людей, що потребують допомоги.

Шейх Саід сам є вимушеним переселенцем і за останні роки мав справу з багатьма людьми, що зверталися до мечетей ДУМУ «Умма» по допомогу. Коментуючи цю подію, він погодився, що координація в вирішенні проблем вимушених переселенців — надзвичайно важлива, адже якісь організації працюють на межі своїх можливостей, а про когось люди навіть не знають і, відповідно, не звертаються по допомогу. Або ж навпаки — більш обізнана людина може отримувати допомогу від усіх, а той, кому десь відмовили, мовчки бідуватиме.

Муфтій зазначив, що до мечетей та ІКЦ ДУМУ «Умма» звертається багато мусульман, що мусили виїхати з тимчасово окупованих територій, і попри скромні можливості Управління, воно регулярно робить гуманітарні проекти: допомагає харчовими наборами, теплими речами тощо.

Підшито до: Новини, топ 3 Мітки: ,

Схожі записи