0

Зі святом Ід аль-Фітр-2018, шановні одновірці!

ramadan_Umma_2018Дорогі одновірці! Щиро вітаємо всіх з радісним святом Ід аль-Фітр (Ураза-байрам, Мархаж)!

Цього року нам пощастило провести священний місяць за помірних температур, без щоденної спеки — і в цьому велика милість Всевишнього до нас. Утім і з таким послабленням, й попри те, що в Рамадан шайтани закуті в кайдани, ми всі — люди, всі маємо слабості.

Можливо, хтось картає себе, що його піст не був досконалий. У якісь ночі ми легко вставали на молитву й сухур, а в якісь прокидалися, зрозумівши, що час сухуру вже минув. Були моменти, коли ми забувалися й не могли втриматися від різкого коментаря, грубого слова, гнівалися. Звичайно, ми намагалися не заподіяти зла, не образити інших, але, можливо, скривдили тих, хто поряд, — і потім гірко каялися. Не впадаймо у відчай, адже суть місяця посту — долати труднощі й наполегливо, послідовно наближатися до Всевишнього, хоч на міліметр. Не завжди виходитиме, але сподіваємося на Божу ласку й прощення, поки намагаємося.

Бажаємо всім закінчити священний місяць очищеними від попередніх гріхів і поганих звичок — з твердим наміром ніколи до них не повертатися. Хай наш піст, наше щире каяття, наші добрі справи зітруть гріхи! Хай серця закриються для спокуси повторювати скоєні помилки!

Хай мир і милість Всевишнього буде над усіма нами! Зі святом, дорогі брати й сестри! Хай Господь прийме наш піст!

Духовне управління мусульман України «Умма»

Підшито до: Офіційні заяви, топ 3 Мітки: ,

Схожі записи