0

Підготова до хаджу-2018

_5U4A4126Ісламські культурні центри ГСВА «Альраід» спільно з імамами ДУМУ «Умма» традиційно приділяють велику увагу підготові прочан, бо знання організаційних і релігійних нюансів полегшить виконання обрядів і вбереже від можливих проблем у подорожі, що через недотримання головних умов так і не стане повноцінним хаджем.

Учора такий тренінг відбувся в Дніпрі, де майбутнім прочанам докладно розповіли про релігійні причини та правила здійснення прощі, способи вирішення типових проблем, а також надали «шпаргалки» з обрядів хаджу — як у вигляді роздаткових матеріалів, так і можливість переписати з дошки, а ще порадили, де це можна знайти в електронному вигляді._DSC_7323

За словами імама Едґара Девлікамова, прочан, — цього разу з Дніпра буде четверо — найбільше цікавили практичні моменти. Наприклад, вони вчилися загортатися в іхрам — 2 відрізи тканини, в який убираються прочани, та обговорювали різні ситуації.

_DSC_7344А вже сьогодні дніпровські прочани мали нагоду разом з одновірцями з інших міст закріпити отримані знання, адже одразу два семінари відбулися в Ісламському культурному центрі Києва: о 10 годині — для тих, хто приїхав до столиці ранковими потягами), ще один — для місцевих мусульман, що прийшли після роботи._DSC_7351

Нагадаємо, цього року в хадж до Мекки вирушать 120 українських прочан (з підконтрольних Україні територій. — Ред.), десятеро з них — як спеціальні гості Короля Саудівської Аравії.

Підшито до: Новини, топ 3 Мітки: , , , , ,

Схожі записи