0

Імам мечеті Дніпра привітав учасників українсько-палестинського бізнес-форуму

250824883_23220В Українсько-арабському центрі Дніпра, створеному при Університеті митної справи та фінансів, днями відбулася зустріч представників бізнесу та фінансів із Палестини та України. Учасники домовилися щодо намірів про співпрацю, розглянули взаємовигідні проекти. До палестинських підприємців і десятків бізнесменів Дніпра та Запоріжжя звернулися з привітаннями Надзвичайний та Повноважний Посол Палестини в Україні Мохамед Касем аль-Асад, генконсул цієї країни, очільник обласної державної адміністрації, заступник мера Дніпра, керівники Торгово-промислової палати, представники Запорізької та Дніпропетровської митниць ДФС.

Організатори — Українсько-арабський центр, палестинська діаспора міста — звернулися до імама мечеті Ісламського культурного центру Дніпра Едґара Девлікамова з проханням узяти участь у цій зустрічі й допомогти прийняти гостей із Палестини за всіма правилами.

250822561_23638У своїй промові імам привітав учасників українсько-палестинського бізнес-форуму, побажавши їм та обом країнам миру та процвітання. Він наголосив, що торговельна, економічна співпраця — ознака довіри, нагадав, що успіх гарантований там, де є взаємна повага та дружба, що саме до таких відносин закликає вірних Іслам.

Партнери з Палестини зацікавилися проектами в таких галузях, як сільське господарство, харчова промисловість, будівництво, машинобудування, деревообробна і хімічна промисловість, туризм та ін.

250821601_23278Після офіційної частини та переговорів учасники побачили концерт творчих колективів, підготований студентами університету, палестинською діаспорою та представниками Українсько-арабського центру.

Не лишилися осторонь і члени Громадської молодіжної організації «Мустакбаль», що входить до Всеукраїнської асоціації «Альраід»: вони підготували яскраву програму з традиційних танців і пісень, а також нашидів.

Підшито до: Новини, топ 3 Мітки: , , ,

Схожі записи