0

Духовне управління мусульман України «УММА» вітає всіх мусульман України з новим 1433 роком хіджри!

З новим 1433 роком Хіджри!

З новим 1433 роком Хіджри!

Із заходом сонця ввечері 25 листопада 2011 року починається місяць Мухаррам – перший місяць мусульманського календаря. У свою чергу, 26 листопада – перший день 1433 року хіджри.

ДОРОГІ МУСУЛЬМАНИ!

БРАТИ І СЕСТРИ В ІСЛАМІ!

Щиро вітаємо вас і всіх мусульман світу з Новим 1433 роком хіжри!

Хіджра нашого улюбленого пророка Мухаммада (мир йому і благословення!) стала поворотною подією в історії поширення Ісламу. Від цієї події почалося переможне розповсюдження Слова Всевишнього Аллага по всіх землях і серед усіх народів.

Для кожного вірного цей день пов’язаний із надіями на більш успішне й щасливе життя, подібно до того, як вірив у свій успіх посланець Аллага (мир йому благословення!), виходячи вночі в далекий шлях назустріч новій добі Ісламу.

Щиро зичимо всім миру, милості Всевишнього Аллага, щастя й процвітання в Новому 1433 році!

Із новим 1433 роком хіджри, дорогі мусульмани!

Муфтій ДУМУ «Умма»

Саід Ісмагілов

 

Мусульманський місячний календар було запроваджено 639 р. халіфом Умаром ібн Аль-Хаттабом. Він має 12 місяців. За початок літочислення взято дату 12 липня 622 р. – перший день першого місяця (1 мухаррама) року хіджри пророка Мухаммада (мир йому благословення!) з Мекки до Медини.

Календар хіджри загальний для всіх мусульман світу. У деяких країнах це офіційний календар, а для решти мусульман він відіграє роль релігійного календаря. За ним визначаються новий рік, ісламські свята, початок і кінець священного Рамадану, а також час хаджу.

 

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи