0

Вітаємо з Маулід ан-Набі!

Духовне управління мусульман України «Умма» вітає всіх мусульман України з Маулід ан-Набі – Днем народження пророка Мухаммада, мир і милість йому від Всевишнього Аллага!

В місяць Рабіуль-авваль 570 року в Священній Мецці народилася людина, якій було визначено змінити хід людської історії, глибоко вплинути на світ і заснувати релігію абсолютного монотеїзму – Іслам. Його ім’я – Мухаммад ібн Абдуллаг є дорогим та близьким для серця кожного мусульманина.

Пророк Мухаммад настільки сильно вплинув на людство і змінив його розвиток в кращу сторону, що його місію можна вважати Божою милістю для всіх світів. Саме так про нього і сказано у Священному Корані: «І Ми послали тебе лише як милість для світів!» (Св. Коран 21:107).

Всього за 63 роки свого життя він затвердив нову світову релігію – Іслам, створив першу в світі ісламську державу, підняв на небачену висоту мораль, заклав основи майбутньої великої ісламської цивілізації.

Минають століття, а мусульмани все так само люблять і шанують останнього Божого пророка – Мухаммада, мир і милість йому від Всевишнього Аллага!

ДУМУ «Умма»

Підшито до: Важливе, Лекції та хутби Мітки: , , ,

Схожі записи