0

Багатоконфесійна Одеса: християни і мусульмани святкують День соборності України

За даними соціологів, в Україні налічується більше 1,5 мільйона громадян, які сповідують іслам.
Усупереч стереотипам, які нав’язують ЗМІ, ця релігійна громада не замикається в собі — але не менше за інших любить Україну, радіє її досягненням і відчуває смуток від її печалей. І звичайно, важливі дати становлення української державності не залишаються без уваги українських мусульман.

22 січня 2013 року представники одеського Ісламського культурного центру (ІКЦ) і Релігійної громади мусульман Одеси взяли участь у щорічній офіційній церемонії святкування Дня соборності України.

Шейх Імад Абу-р-Рубб, голова шаріатського комітету ДУМУ “Умма”, особисто привітав губернатора Одеської області Едуарда Матвійчука й одеського градоначальника Олексія Костусєва з цією знаменною датою у вітчизняній історії.

Посадовці, у свою чергу, висловили подяку мусульманам Одеси й ІКЦ “Аль-Масар” за активну участь у житті міста й українського суспільства, підтримку міжконфесійного, міжетнічного миру і діалогу, а також діяльність щодо вирішення важливих суспільних проблем.

Представники органів місцевого самоврядування, політичних партій, громадських і релігійних організацій здійснили спільне покладання квітів до пам’ятника Тарасові Шевченку після урочистого виконання Гімну України.

Підшито до: Лекції та хутби

Останні записи