0

Відбувся звітно-виборний з’їзд ДУМУ «Умма»

Гімадутін Іслям - голова ДУМУ "Умма"

2 березня в Ісламському культурному центрі міста Донецька відбувся звітно-виборний з’їзд Духовного управління мусульман України «Умма».

ДУМУ «Умма» було офіційно зареєстровано як Всеукраїнське Духовне управління мусульман у вересні 2008 року. У січні 2009 року релігійне об’єднання провело перший з’їзд, на якому були обрані перший голова Духовного управління – Карпішен Ігор і перший муфтій Духовного управління – Ісмагілов Саід.
У 2011 році черговий з’їзд мусульманських громад позитивно оцінив їх діяльність і продовжив повноваження на ще один термін – до 2013 року. За чотири роки ДУМУ «Умма» прийняло до свого складу 15 громад, і станом на березень 2013 року в його склад входять вже 25 мусульманських громад з 15 регіонів України.
Заслухавши звіт голови і доповідь муфтія про діяльність Духовного управління за звітний період, загальні збори глав мусульманських громад, що входять до складу ДУМУ «Умма» високо оцінило їх діяльність і подякувало за виконану роботу на ниві ісламського відродження в сучасній Україні.
В ході виборів нового голови Духовного управління, представники громад висунули три кандидатури на цей відповідальний пост. За результатами відкритого голосування більшість голосів отримав голова мусульманської громади «Ісламський центр» міста Київ Іслям Гімадутін, який на найближчі два роки і очолить Духовне управління мусульман України «Умма». Заступником голови ДУМУ «Умма» одноголосно був обраний голова мусульманської громади «Дуслик» міста Донецька Рустам Хуснутдінов.

Хуснутдінов Рустам - заступник голови ДУМУ "Умма"

В ході виборів духовного лідера – муфтія ДУМУ «Умма» було висунуто чотири кандидатури з числа імамів, що мають вищу релігійно-богословську освіту і багато років прослужили в мечетях України. За результатами голосування в третій раз поспіль на пост муфтія був обраний шейх Саід Ісмагілов. Заступником муфтія був обраний імам Одеського ісламського культурного центру шейх Імад Абу Ар-Рубб.

Ісмагілов Саід - муфтій ДУМУ "Умма"

Імад Абу Ар-Рубб - заступник муфтія ДУМУ "Умма"

По закінченні виборів представники мусульманських громад виступили зі своїми пропозиціями про подальшу діяльність Духовного управління як у столиці, так і в регіонах країни і прийняли програму діяльності на 2013 рік.

Влас. корр.

Підшито до: Лекції та хутби, Новини

Останні записи