0

Звернення до міжнародної спільноти з приводу знищення мирного населення Єгипту

Жертвы после разгона безоружных демонстрантов на площади Рабья Альадавия, 15 августа 2013 г.

Духовне управління мусульман України «Умма» заявляє від імені мусульман України категоричний протест тимчасовому урядові Арабської Республіки Єгипет, котрий прийшов до влади внаслідок військового перевороту та, застосовуючи зброю та грубу силу, зупинив демократичні перетворення в країні, цинічно спаплюживши волю єгипетського народу.

Немає сумніву, що тимчасовий уряд та Армія Єгипту винні в тому, що кропопролиття у країні не припиняється, а мирні громадяни продовжують гинути. Відлік загиблих йде вже на тисячі; знищено ісламські та християнські святині, пам’ятки єгипетської архітектура й історії; цілеспрямовано знищуються школи й лікарні.

Вина за підпали коптських церков також повністю лежить на тимчасовому урядові Єгипту, що намагається таким чином розпалити міжконфесійну ворожнечу та дискредитувати законно обрану владу. Така жорстка політика знищення власного народу може скоро призвести до гуманітарної катастрофи та розколу єгипетського суспільства.

Духовне управління мусульман України «Умма» звертається до міжнародної спільноти, політиків, дипломатів, а також міжнародних правозахисних організацій з проханням втрутитись у ситуацію та зупинити криваве беззаконня, змусити тимчасовий уряд Єгипту взяти до уваги вимоги власного народу па повернути перебіг подій у рамки правового поля.

Ми просимо Всевишнього Аллаха, щоб у Арабській Республіці Єгипет запанували мир, справедливість, законність, верховенство права; а також щоб єгипетський народ більше ніколи в своїй історії не знав подібних трагедій.

ДУМУ «Умма»

Підшито до: Важливе, Новини, Офіційні заяви, топ 3 Мітки: , , ,

Схожі записи