0

В мечетях ДУМУ «Умма» згадують переселення Пророка (відео)

Напередодні нового 1435 року Хіджри в мечетях Духовного управління мусульман України «Умма» відбулися п’ятничні проповіді та лекції, присв’ячені переломному моменту в історії Ісламу — переселенню пророка Мухаммада (мир йому і благословення) та його сподвижників із Мекки до Медіни .

На молитвах-джумуа в Києві, Донецьку, Луганську, Сімферополі, Запоріжжі, Вінниці імами-хатиби нагадали віруючим про важкі часи й випробування, що випали на долю перших мусульман.

Послідовникам, на той час, нової релігії було неймовірно складно зберегти свої переконання і вистояти у середовищі багатобожжя. Але ні глузування, ні погрози, ні тортури, а ні страти не зламали переконаність в істинності Ісламу сподвижників пророка Мухаммада (мир йому і благословення). Саме завдяки першим мусульманам, їх відданості ідеям Ісламу, релігія Аллага поширилася по всьому світу і до сьогодні вказує людині дорогу з темряви невіри до світла істини. І так буде аж до Судного Дня.

Пропонуємо вашій увазі відео п’ятничної проповіді в ісламському культурному центрі Сімферополя, магістра шаріатських наук Сейрана Аріфова.

 

 

Підшито до: Новини, топ 3 Мітки: , , , ,

Схожі записи