НТТУ «КПІ» домовляється про співпрацю з ДУМУ «Умма»

16.04.2019

55

11 квітня до столичного ІКЦ завітав голова Центру міжнародної освіти НТТУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», декан з роботи з іноземними студентами професор Володимир Коваль та його заступник Юрій Кушнарьов. Його зустріли муфтій ДУМУ «Умма» Саід Ісмагілов та представник ГСВА «Альраід» Олег Гузік.

Пан Коваль розповів про переваги освіти в КПІ ім. Сікорського, зазначивши, зокрема, високий рівень викладання та повагу до релігійних потреб студентів. Так, українські та іноземні студенти-мусульмани можуть щоп’ятниці вільно відвідувати обов’язкову колективну молитву — адміністрація враховує цей момент при плануванні розкладу.

Професор в імені свого вишу попросив запевнити молодих прихожан ДУМУ «Умма» в тому, що в КПІ вони ніколи не знатимуть проблем через своє віровизнання, а ще запропонував ДУМУ «Умма» співпрацювати в царині культурно-виховної роботи, запросивши представників управління читати лекції духовно-моральної тематики для всіх охочих студентів закладу. 

Довідка:

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (КПІ) вже третій рік поспіль визнано найкращим вишем у національному рейтингу «Топ 200 Україна». КПІ поліпшив свої позиції й у світових рейтингах. Так, у рейтингу найкращих університетів світу «QS World University Rankings» КПІ піднявся з 551–600 місця до 500–550-го. За світовими рейтингами «Uni Rank» та «Transparent Ranking» він також є незаперечним лідером серед університетів України.

Заклад навчає 42 спеціальностей за 134 освітніми програмами — загалом близько 6500 дисциплін.

Сьогодні понад 500 випускників Київського Політеху працюють у компанії Microsoft, а ще близько 600 — у Google. Університет готує фахівців світового рівня в галузі кібербезпеки й захисту інформації. Так, протягом останніх років команда «білих», або «етичних», хакерів КПІ — одна з найсильніших у світі. 2016 року вона стала найкращою у світі серед 12 тис. команд у рейтингу «CTF time». Щодо іноземних студентів, то найбільше їх у КПІ навчається саме на згаданих спеціальностях.