Роздано понад 1000 продуктових наборів — збираємо далі!

10.04.2020

149

Громади ДУМУ «Умма» не припиняють роботи з забезпечення харчовими наборами одновірців, що потребують допомоги: літніх людей, багатодітних сімей, тих, хто втратив роботу, маломобільних і малозабезпечених. Загалом у містах України роздано понад 1000 таких наборів!

Днями набори розвозили волонтери ІКЦ Дніпра, Харкова та Львова. У Дніпрі розфасували та роздали 50 наборів; у кожному — чай, печиво, олія, борошно, цукор, макаронні вироби, рис та м’ясо.

Триває співпраця ІКЦ Дніпра з турецькою діаспорою: співробітники фірми «Lokum Catering» щодня готують їжу для двох десятків осіб. Списки цих людей та допомогу в довозі надає ісламський центр. Тепер довіз став ще швидшим: до ініціативи долучилися байкери дніпровської філії руху «Bandidos MC Club». Акція триватиме до кінця карантину.

Тим часом кількадесят продуктових наборів зібрали та розвезли волонтери ІКЦ Львова. У пакунках — олія, макаронні вироби, рис, цукор, печиво, серветки та мило.

А в Харкові волонтери вже розвезли 120 наборів. Наступна роздача буде вже перед Рамаданом — долучитися до збору можна, пожертвувавши зручну суму на картку 4149 4996 4090 1813 (імам Євген Глущенко).