Допомога нужденним і поїздка до захисників України: імами-капелани на черговому виїзді

13.10.2020

43

Минулими вихідними імами-капелани Мурад Путилін і Євген Глущенко, їхавши до Сєвєродонецька по свого побратима, імама Темура Берідзе, вирішили заразом довезти великий ящик одягу, зібраного небайдужими. Приїхали якраз на недільне годування знедолених, що влаштовує імам Темур, тож нужденні не тільки отримали гарячий обід, але й змогли обрати собі щось із речей.

Цього разу троє імамів Управління військового капеланства мусульман України виїхали до Луганського сектора. Після роздачі шейх Темур зарізав козу, її оббілували й тут же повезли халяльне м’ясо бійцям на позиції. Подбали й про повсякденні потреби вояків: тактичній групі «Сапсан» передано допомогу від Романа Абраменка (1000 грн) і від УВКМУ (ще 1000 грн) на ремонт робочого буса — це гостро на часі.

Окрім духовного служіння та довозу смаколиків капелани виконали ще одну місію — нагородження бійців. 12 жовтня голова УВКМУ Мурад Путилін у районі Світлодарська нагородив мусульманина-воїна ЗСУ, що на фронті з 2014 року, медаллю «За служіння Ісламу та Україні».

УВКМУ щиро дякує волонтерському рухові «Медичний корпус Львівщини», а також нашим незамінним помічницям із Києва та Львова за підтримку відрядження.