«Умма» передала 150 продуктових наборів нужденним у Києві

22.01.2021

53

Духовне управління мусульман України «Умма» в рамках добродійної активности передало півтори сотні продуктових наборів нужденним у Києві. Акція відбулася в середині січня в ісламському культурному центрі столиці.

Вкотре це стало можливим завдяки тісній співпраці «Умми» з німецьким фондом MuslimeHelfen і підтримці Всеукраїнської асоціації «Альраід». Муфтій Саід Ісмагілов, звернувшись до людей, що цього холодного зимового дня прийшли по допомогу, підкреслив, що духовне управління завжди намагається підтримати одновірців у біді.

— Ми знаємо, що карантинні обмеження і вся ця ситуація поставили у складне становище чимало сімей мусульман у нашій країни, — сказав муфтій. — Але завдяки небайдужості наших братів із фонду MuslimeHelfen і волонтерів асоціації «Альраід» ми маємо змогу зібрати вас сьогодні й передати ці продукти.

Набір складається з найпотрібніших продуктів: риса, борошна, гречки, макаронів, олії, цукру та ін. Загальна вага такого пакунку становить майже 40 кг — це чимала підтримка для сімей, що опинилися у скруті. За словами волонтерів, за один день удалося допомогти майже 150 сім’ям, але число тих, хто потребує постійної допомоги, набагато більше.

Нагадаємо, що за минулий рік ДУМУ «Умма» змогло зібрати й передати нужденним тисячі продуктових наборів. Крім того, духовне управління регулярно допомагає дітям-сиротам, переселенцям та іншим незахищеним категоріям.