Імам Хамза Іса представив мусульман Одещини на зустрічі з керівництвом области

22.02.2024

57

20 лютого з нагоди другої річниці початку повномасштабного вторгнення РФ та Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні в Одеській ОВА відбулася зустріч голови регіону Олега Кіпера з представниками духівництва. 

Імам мечеті Ісламського культурного центру «Аль-Масар» (Одеса) Хамза Іса представляв Духовне управління мусульман України «Умма». Вперше за два роки війни захід зібрав понад 20 представників різних релігій та конфесій. Учасники зустрічі обговорили форми співпраці та важливість взаємної допомоги в цей надскладний час.

Олег Кіпер висловив сподівання, що такі зустрічі стануть регулярними, адже релігійні діячі, їхня діяльність — важлива складова підтримання морального стану суспільства:

— Ви опікуєтеся сотнями й тисячами своїх вірних, які під ударами російських ракет та снарядів моляться, трудяться й захищають найцінніший Дар Божий — життя на нашій землі, права людей та їхню гідність. 

На зустрічі порушили й питання єдности: 

— Єдність та взаємодопомога — це те, що нині справді необхідно нашій країні. Представники різних релігій відповідають за важливу справу, справу Всевишнього. Ми відповідаємо за дух і духовність людей у цей важкий для країни час. Сподіваємося на підтримку та допомогу керівництва, — поділився з учасниками заходу імам Хамза Іса.