0

Звернення ДУМУ «Умма» з приводу подій 18‒20 лютого 2014 р.

Закликаємо зупинити кровопролиття в Україні!

Дорогі брати й сестри!

Майдан-18.02.14В Україні критично погіршилася ситуація. У Києві застосовано автоматичну вогнепальну зброю, гранати та важку бронетехніку. Люди гинуть, тисячі поранених. Мусульмани України просять сторони конфлікту зупинити насильство та відновити мирні переговори! Ми нагадуємо, що шляхи вирішення конфліктних питань повинні бути дипломатичні та врівноважені. Треба вийти за межі конфлікту, взяти до уваги людську гідність. Єдність і здоровий глузд мають переважати.

Сподіваємося, що як влада, так і протестувальники, за підтримки міжнародного співтовариства приймуть сміливі рішення, спрямовані на пошук справедливого й мирного врегулювання конфлікту, щоб його негайно зупинити. Демократичне майбутнє України можливе лише завдяки діалогу й  здатності слухати голос громадянського суспільства.

Закликаємо міжнародне товариство взяти дипломатичну участь у врегулюванні конфлікту й виступити гарантом переговорів сторін і дотримання прав і свобід.

Закликаємо співгромадян обстоювати єдність і неподільність країни, давши відсіч сепаратистським настроям і заявам окремих діячів.

Закликаємо мусульман України молитися за мир, єдність і добробут нашої Батьківщини!

З молитвою за Україну

Духовне управління мусульман України «Умма»

Підшито до: Офіційні заяви, топ 3 Мітки: , ,

Схожі записи