0

Мусульмани Південного Сходу України за єдність країни (відео)

 

10270735_691742490872155_4783874260028132936_nМусульмани України разом з представниками інших релігій беруть участь у заходах за  єдність країни.

 

Харків

23 квітня кілька тисяч харків’ян на площі Конституції молилися за єдність, незалежність і порятунок України. Масштабний молебень провели представники різних релігійних конфесій в тому числі й мусульмани.

Жодної політичної символіки, а лише синьо-жовті прапори. Організатори впевнені — молитви за державу об’єднують людей, а отже допоможуть зберегти мир і любов в Україні.

“У нас мирне зібрання, покликане об’єднати жителів міста, всіх громадян з єдиною метою: помолитися за єдність України”, – звертався ведучий зі сцени.

Від мусульман звернувся до людей імам мечеті Ісламського культурного центру м.Харкова Абдула Євген Глущенко:  «Я вітаю вас миром. До якої б конфесії не відносилась людина, яка живе в Україні, якої б національності вона не була, вона бажає миру цій землі і єднання людей».

Донецьк

17 квітня в Донецьку місцеві мусульмани  разом з віруючими інших релігій взяли участь у мітингу “З молитвою за Україну” . За різними оцінками, захід зібрав близько шести тисяч людей.

Кульмінацією мітингу стало розгортання величезного прапора України над головами учасників.

Нагадаємо, що мусульмани східних областей України з 4 березня беруть участь у міжконфесійному молитовному марафоні “За мир в Україні”

Одеса

Також мусульмани Одеси взяли участь у молитовній акції “Під Богом одним всі ходимо”. Ініціатором акції виступили міжцерковна Група «Примирення » та Духовна рада християн Одеси та Одеської області. Цю ідею підтримали і мусульмани Одеси.

Зокрема, імам мечеті Ісламського культурного центру Одеси Шафік Кастіро сказав: «За мир і спокій в Україні об’єдналися зусилля представників багатьох конфесій: православних і мусульман, католиків і протестантів. Немає ніякого сумніву, що ці зусилля повинні об’єднати всіх жителів нашої країни. Мусульмани України є невід’ємною частиною українського суспільства, тому ми молимося за безпеку країни і закликаємо до єдності».

Луганськ

Під час кризи в країні й напруженості в регіоні мусульмани різного етнічного походження, які проживають в Луганську, на п’ятничній колективній молитві звернулися до Всевишнього з проханням про мир і злагоду в Україні.

Імам Соборної мечеті Луганська Мухаммад Аль-Устаз зазначив, що мусульмани України переживають за ситуацію в країні: “Сподіваємося, що Україна залишиться єдиною. Донбас – Схід, Захід будуть разом …”

 

 

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи