0

Відбулася зустріч муфтія з кандидатом в Президенти Ольгою Богомолець

03156 травня відбулася зустріч муфтія Духовного управління мусульман України «Умма» Саід Ісмагілов із кандидатом на посаду Президента Ольгою Богомолець. Під час зустрічи обговорювалася участь мусульманської спільноти України у суспільно-політичних зрушеннях останнім часом у нашій країні.

Шейх Саід наголосив, що українські мусульмани на Сході і Заході країни продовжують відстоювати цілісність нашої держави. Також учасники зустрічі зазначили той факт, що Україна та українці нарешті відкрили для себе мусульман як рівноправних членів суспільства. Відбулося це завдяки твердій проукраїнській позиції та активній участі мусульман у боротьбі за демократичне майбутнє України.

DSC_0322_600
«Цю зустріч можна назвати історичною, — підкреслив муфтій ДУМУ «Умма», — адже чи не вперше кандидат на посаду Президента окремо зустрічається із представниками мусульман в Україні. Нам дуже приємно, що саме нашому Духовному управлінню надано честь брати участь у такій події», — оголосив муфтій на зустрічі, символічно подарувавши кандидатові переклад змістів Св’ященного Корану українською мовою.

DSC_0325Зі свого боку Ольга Богомолець власноруч передала шейху Саіду Ісмагілову лист-відповідь на звернення мусульманських громад України до кандидатів у Президенти.

IMG_0002

 

Нагадаємо, що це звернення було оприлюднене на сайті ДУМУ «Умма» у середині квітня. У своїй відповіді Ольга Богомолець підкреслила, що усіляко сприятиме створенню віруючим умов для виконання ними громадянських обов’язків без порушення релігійних обов’язків і традицій. Також вона підтвердила свою готовність до діалогу з реалізаціїї довгострокових пропозицій Духовного управління «Умма».

Підшито до: Новини, топ 3 Мітки: , ,

Схожі записи