0

Саід Ісмагілов: «Допоможіть захисникам нашої Батьківщини — здайте кров!»

1003301_170849349761688_332490584_n_0Муфтій Духовного управління мусульман України Саід Ісмагілов закликав мусульман Києва допомогти бійцям та мирному населенню, пораненим терористами підчас проведення АТО на Сході країни. На донорів чекають у Головному військовому клінічному госпіталі за адресою м. Київ, вул. Госпітальна, 12, приймальні години 9:00 — 18:00 (понеділок — п’ятниця).

«Цих людей доправляють до шпиталів у різних регіонах країни; частину поранених вивезли до Києва. Дуже важливо, щоб у цю скрутну хвилину кожен патріот України допоміг бодай чимось. Окрім того, здоров’я чи ба навіть життя цих людей все ще під загрозою — а всі ми пам’ятаємо, яку велику нагороду обіцяє Всевишній за рятування людського життя: „…а хто збереже життя людини — той неначе збереже від загибелі усе людство“ (Коран, 5:32)

Ці люди ризикують найдорожчим — своїми життями — задля миру й спокою нашої Батьківщини та безпеки кожного з її громадян, її синів та доньок. Не слід вважати, що загроза не торкнеться нас та наших близьких. Ми, мусульмани, повинні першими прийти на допомогу, стати на захист нашої Вітчизни, котра забезпечує наше право на свободу віросповідання та не чинить утисків мусульман. Тому я прошу кожного, кому не перешкоджають стан здоров’я або будь-які інші обставини, прийти на Госпітальну, 12 у приймальні години та пожертвувати свою кров заради довольства Бога Всевишнього!»

Підшито до: Новини, топ 3 Мітки: , ,

Схожі записи