0

Муфтій Саід Ісмагілов: «Ми підтримуємо своїх одновірців у Криму»

муфтій ДУМ України "Умма"

муфтій Саід Ісмагілов

Муфтій Саід Ісмагілов взять участь у прес-конференції, присвяченій інформаційній війні, яку розпочали проти мусульман Криму.

«Від імені мусульман України ми засуджуємо будь-які протиправні дії, інформаційну війну та агресію проти культових споруд мусульманських організації Криму. Це абсолютно неприйнятно», — заявив муфтій.

Він підкреслив, що ситуація в інформаційній сфері стосовно кримських мусульман нагнітається. Представиники певних релігійних та громадських організацій, а також гості з Росії (такі як відомий ісламофоб Р. Сілантьєв) звинувачують мусульман Духовного управління мусульман Криму, а також муфтія Еміралі Аблаєва у тому, що вони підтримують «ісламський екстремізм», який фінансується Україною.

«Ця інформаційна війна вже перешла з інформаційної сфери у практичну. Першим обєктом нападу та залякування був обраний релігійний навчальний заклад (24 червня працівники ФСБ вдерлись до медресе у с. Кольчугіно — ред.). За усім цим я бачу намагання здіснити тиск на релігійних діячів, на лідерів кримськотатарського народу. Звертаючись до представників тих релігійних та громадських організацій в Криму, які розвязали цю інформаційну війну, хочу закликати їх побоятися Усевишнього Аллага, та не виступати напередодні Священого місяця Рамадан проти своїх одновірців» — заявив Саід Ісмагілов.

прес-конференціяМуфтій зазначив, що мусульмани України уважно слідкують за тим, що відбувається у Криму. «Ми підтримуємо своїх одновірців, обіцяємо мониторити ситуацію та оперативно інформувати про порушення релігійної свободи» — сказав муфтій «Умми».

Підшито до: Новини, топ 3 Мітки: , , ,

Схожі записи