0

23-тя річниця незалежності України. Найдорожче — свобода.

MNRLsV75LNwМир Вам і милість Всевишнього Аллага дорогі співвітчизники!

Сьогодні, 24 серпня 2014 року виповнюється 23 роки український незалежності. За цей час українці довели, що відкрито прагнуть миру, злагоди, порозуміння між усіма співгромадянами нашої Держави, незважаючи на мовні, культурні та релігійні відмінності.

Мабуть, Україна — це чи не єдина країна у світі, де люди, представники різних релігій та спільнот, об`єднуються заради збереження того унікального мікроклімату, що встановився в нашій країні за роки незалежності. У чому полягає суть цього мікроклімату? Відповідь очевидна: суверенна Україна дала змогу кожному її громадянину вільно обирати шлях свого життя.

І ми, мусульмани України, разом з представниками різних релігій нашої держави справді цінуємо надану нам можливість вільно жити духовним життям: сповідувати Божі настанови, будувати споруди для молитов, проводити заходи, спрямовані на відродження та розвиток культури і традицій.

І сьогодні українці, як ніколи, об`єднані аби відстояти та захистити найдорожче — свободу. В прагненні свободи та незалежності поєднались зусилля представників різних релігій — у тому числі й мусульман. Немає ніякого сумніву, що це спільна боротьба всіх патріотів нашої країни, всіх тих, хто любить та цінує рідну Україну.

Молимо Всевишнього Аллага благословити та зберегти Україну, і захистити її від усіх зазіхань на свободу та незалежність! Боже, нехай громадяни України ніколи не зазнають горя, болі та страждання, а живуть в мирі, злагоді, добрі та взаєморозумінні, об`єднані Твоєю милістю і любов`ю!

 ДУМУ «Умма»

Підшито до: Новини, Офіційні заяви, топ 3 Мітки: 

Схожі записи