0

Звернення ДУМУ «Умма» щодо новоствореної «ісламської держави»

1535425_811774552222935_3868202849877978647_nДуховне управління мусульман України «Умма» засуджує так звану «Ісламську державу Іраку та Леванту» (ІДІЛ) і ті нелюдські злочини, що коять його прибічники нібито від імені «ісламської держави». Це псевдодержавне територіальне утворення суперечить засадам Ісламу, і з приводу цього вже висловився Міжнародний союз мусульманських учених: так звана ІДІЛ не є держава, й тим паче ісламська. Цей терористичний анклав історією свого створення й порядками, що панують у нім, вельми нагадує українським мусульманам подібні псевдодержавні утворення, що виникли на території України: «Донецьку народну республіку» (ДНР) и «Луганську народну республіку» (ЛНР).

Cпільно зі світовим співтовариством ми засуджуємо злочини прибічників ІДІЛ, зокрема публічні страти, вбивства цивільного населення й утиски як християн, так і мусульман, бо це абсолютно суперечить Священному Корану й Сунні пророка Мухаммада (мир йому і благословення). Господь каже в Корані: «… той, хто вбив людину не за вбивство чи поширення нечестя на земле, ніби вбив усіх людей. А той, хто зберіг життя людині, ніби зберіг життя всім людям…» (Коран, 5:32).

Убивство й насильство — великий гріх і беззаконня, а ховаючись за Ісламом і поготів. Видатні ісламські богослови вже не раз заявляли: терористи, що проголосили себе «ісламською державою», безчестять передусім Іслам і мусульман, цинічно спотворюючи фундаментальну суть нашої релігії. Закликаємо мусульман цілого світу засуджувати радикальні екстремістські ідеї, зміцнювати мир і дружні відносини з сусідами, ретельно додержувати прав людини та йти дорогою пророка Мухаммада (мир йому і благословення).

мусульманські громади ДУМУ «Умма»

Підшито до: Відео, Офіційні заяви, топ 3

Останні записи