0

Долучайтеся до посту на День Арафат — позбавтеся гріхів!

_1Wa5HoW8w8Шановні одновірці, завтра настане видатний день — День Арафат. Це дев’ятий день місяця зуль-хіджа, який цього року припадає на 22 вересня за Григоріанським календарем. Мабуть, зайве нагадувати, що у цей день винагорода за добрі вчинки й поклоніння зростає у багато разів — і ніхто не знає її меж, окрім Всевішнього.

Цього дня прочани виконуватимуть обряди Хаджу у долині Арафат; втім, можливість торкнутися миості Всевишнього у цей день мають також ті, хто з якихось причин не зміг вирушити у подорож до святинь Ісламу.

Запрошуємо усіх, хто спроможен тримати піст і не перебуває в стані іхраму, говіти разом протягом завтрашнього дня! Адже в достовірному хадисі говориться, що коли Пророка (мир йому та благословення) запитали про піст у День Арафат, він сказав: «Гріхи того, хто буде постити в цей день, змиються за попередній та наступний роки». Тому ж, хто здійснює Хадж, в День Арафат бажано не постити, щоби мати достатньо сили для виконання подальших ритуалів прощі.

При деяких мечетях та ісламських культурних центрах ДУМУ «Умма» у цей день буде влаштовано колективні іфтари; детальнішу інформацію про проведення урочистих заходів можна дізнатися у місцевого імамам ДУМУ «Умма».

Нагадаємо, що стояння на Арафаті — одна із складових Хаджу, без якого паломництво не є дійсним. Воно заключається у находженні в долині Арафат дев’ятого дня Зуль-хіджа, в проміжку між полуднем і до заходу сонця. У цей період мільони прочан звертаються до Всевишнього Аллага, просячи Його про милість, благословення, прощення та допомогу.

Йдеться у хадисі від пророка Мухаммада (мир йому та благословення): «Таким зганебленим, змарнілим і приниженим і розгніваним сатану не бачили, окрім як в День Арафат і тільки в день битви при Бадрі. І це через те, що Сатана бачить, як на мусульман зсилаються блага і милості від Всевишнього, і змиваються гріхи вірян».

Підшито до: Новини, топ 3 Мітки: , ,

Схожі записи