0

Духовна Рада Майдану застерігає від сприяння загостренню ситуації в країні

16808427_1254865567938370_1692079130_nУ четвер, 16 лютого, члени Духовної Ради Майдану підписали та оприлюднили звернення до українського народу. У ньому духовні лідери благословляють вірних бойкотувати всі акції, що можуть призвести до силового протистояння, та водночас закликають брати активну участь у процесах, спрямованих на суспільно-політичні перетворення унаслідок мирного тиску громадян та громадського контролю за органами влади — у правовому полі.

Потреба такого документу зумовлена гострою та вибухонебезпечною ситуацією в нашій державі, про що йдеться на початку тексту.

Підписанти підкреслюють, що лише мирна, єдина, самодостатня соціальна держава стане гідним пам’ятником героям Небесної сотні та всім героям, що загинули у війні за незалежність України.

Подаємо повний текст звернення:

Заява Духовної Ради Майдану

З огляду на вкрай загострену й вибухонебезпечну соціально-політичну ситуацію в країні Духовна Рада Майдану благословляє бойкотувати всі акції, що можуть призвести до силового протистояння, уникати участі в провокаціях, спрямованих на підрив державності й розбрат народу.

Водночас закликаємо до активної свідомої громадянської позиції, спрямованої на досягнення конструктивних змін — винятково у правовому полі. Вважаємо неможливим силовий спосіб зміни нинішнього ладу в держави. Звертаємо увагу, що існують проекти, реалізація яких може сьогодні докорінно змінити стан економіки. Механізми вже створено, до них треба лише долучатись. Тож закликаємо об’єднуватися в громадські рухи, брати під контроль дії керівництва держави та мирним демократичним способом примушувати чиновників виконувати належним чином свої обов’язки в ситуації, що склалась.

Тільки мирна, єдина, самодостатня соціальна держава стане гідним пам’ятником героям Небесної сотні та всім героям що загинули у війні за незалежність України.

Закликаємо до єдності в молитві і діях.

Від Духовної Ради Майдану:

Голова ради Собору Незалежних

Євангельських церков України           Анатолій Калюжний

Муфтій Духовного управління

мусульман України «Умма»              шейх Саід Ісмагілов

Митрополит Апостольської Православної

Церкви в Україні                              Стефан (Негребецький)

16.02.2017 р.

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи