0

Імам, що врятував від самосуду нападника на мусульман — ось вияв справжнього Ісламу

_96543145_040136111-1У Лондоні стався теракт проти мусульман, що виходили з мечеті після молитви; повідомляють про одного загиблого та безліч поранених. Від імені мусульман України висловлюємо співчуття постраждалим.

Тероризм — це зло, якому байдуже, кого вбивати. Воно не має релігійної приналежності. Особливо цинічно, коли вбивають людей у храмі або на виході з нього — хай то церква, мечеть абощо.

Показово, що від самосуду нападника врятував імам цієї мечеті. Саме він учинив відповідно до приписів Ісламу, вгамувавши розлючений натовп і передавши затриманого нападника до рук правосуддя, щоби усі обставини справи було детально вивчено, і вирок був справедливий.

Цей Рамадан узагалі став великим випробуванням для британців, і не в останню чергу для британських мусульман. Бо ж вірні, розговляючись після довгого дня посту, щоразу з острахом чекали, що принесуть вечірні новини: терористи чомусь вирішили якнайбільше зогрішити саме в той період року, коли треба максимально утримуватися від найменших гріхів.

Замість подбати про свої душі й зосередитися на спілкуванні з Богом, британські мусульмани мусили підтримувати навіть інтенсивніший суспільний діалог, аніж звичайно. Кожна терористична атака збурювала суспільство. Мусульманську громаду звинувачували в черговому злочині (хоча щоразу виявлялося, що саме мусульмани неодноразово попереджали служби безпеки про потенційну загрозу від певних осіб, але такі звернення щоразу ігнорували) — ісламофобські настрої посилювалися. Зрештою це призвело до нового теракту: злочинець узявся вбивати мусульман.

Дай нам Боже Твоєї милості й безпеки, дай нам мудрості й терпіння подолати всі негаразди, зберегти злагоду в нашому багаторелігійному світі!

Молімося, щоби Всевишній упокоїв з миром невинних жертв усіх кривавих нападів, що сталися протягом Рамадану не лише у Великій Британії, а в усіх куточках світу, утішивши вбитих і постраждалих раєм у День Суду, коли їхніх кривдників буде притягнуто до найсуворішої відповідальності.

Молімося, щоб тілесні й душевні рани жертв нападу й тих, хто втратив під час нього близьких людей, якнайскоріше загоїлися, і щоб Господь дарував людям мудрість і не дозволив терористам досягти своєї мети: не дав посіяти розбрат і розпочати «полювання на відьом».

Бережи нас усіх, Всевишній!

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи