0

Переклад ще однієї праці Юсуфа аль-Кардаві: шукайте в ісламських центрах у серпні!

БезымянныйВийшло друком нове видання, що стане в нагоді насамперед мусульманам, але буде цікаве й для релігієзнавців і людей, що просто цікавляться Ісламом. Уже в серпні книгу «Як правильно розуміти Сунну», написану відомим богословом, головою Всесвітньої раді ісламських науковців Юсуфом аль-Кардаві, можна буде отримати безкоштовно — в одному з ісламських культурних центрів Асоціації «Альраід». Покваптеся, наклад становить лише 3000 примірників!

Видано переклад російською мовою. Робота над українською версією триває, та її видання — питання часу.

У тісній співпраці з видавництвом «Ансар Фаундейшен» ми перекладаємо і друкуємо книги шейха Аль-Карадаві, бо це справді видатний богослов сучасності, що намагається давати відповіді на нагальні проблеми. Зокрема, саме він найґрунтовніше досліджує питання мусульманських меншин у немусульманских країнах. Однак на пострадянському просторі перекладають і видають що завгодно, та чомусь не його праці.

Книгу про правильне розуміння Сунни ми планували вже давно, адже Сунна — друге за значенням джерело шаріату після Корану, і саме її останнім часом дехто воліє тлумачити як йому заманеться.

Підшито до: Новини, топ 3

Останні записи