0

Розвиток ідей «Хартії»: українські мусульмани підпишуть «Соціальну концепцію мусульман України»

Chapter_Conceptions_UAПідписання документа заплановане на 11 грудня 2017 року (понеділок), о 13:00. Захід відбудеться в приміщенні Інформаційного агентства «УкрІнформ».

Концепція є певним продовженням «Хартії мусульман України» та детально тлумачить позицію українських мусульманських організацій у соціальних питаннях, як ото «Іслам і медицина», «Іслам і торгівля», «Іслам і освіта», а також інших питань, що турбують вірних і вимагають пояснення.

Сам факт укладання Соціальної концепції не є принципово новою практикою: подібні Концепції були ухвалені мусульманськими громадами в інших країнах, а також деякими християнськими церквами. Зважаючи на потребу деталізації ставлення Ісламу до певних соціальних питань, виникла ідея написати такий дороговказ і для українських мусульман.

У створенні концепції взяли участь духовні управління, громадські організації, експерти в різних галузях. Більшість підписантів Хартії вже узгодили цей документ.

Урочисте підписання буде публічним — як і підписання «Хартії мусульман України» торік. Запрошуємо представників ЗМІ та громадськості до участі в заході або до перегляду онлайн-трансляції на YouTube-каналі інформаційного агентства.

Запрошуємо підписати Концепцію всі мусульманські релігійні та громадські організації України.

Повний текст Соціальної концепції буде оприлюднений після її підписання.

Підшито до: Новини, топ 3 Мітки: , , ,

Схожі записи