0

ЗВЕРНЕННЯ з приводу виборів до Верховної Ради

Дорогі співгромадяни!

У неділю, 28 жовтня 2012 року, в Україні відбудуться вибори до Верховної Ради. Від їхніх результатів багато в чому залежить наше майбутнє й майбутнє всього українського суспільства, невід’ємною частиною якого є мусульмани.

Ми закликаємо мусульман України зайняти активну громадянську позицію, взяти участь у виборах і віддати свій голос за ті партії й тих кандидатів, що гарантують подальший розвиток демократії в країні, захистять права й свободи громадян, забезпечать свободу віровизнання й свободу слова, боротимуться з корупцією та націлені на активну співпрацю як із європейським Заходом, так і з мусульманським Сходом.

Участь у виборах — це можливість сприяти соціальним змінам. Прагнути до поліпшення суспільства, до поширення понять справедливості, чесності, неупередженості й співчуття до всіх людей — наш громадянський і релігійний обов’язок.

Коран наказує мусульманам співпрацювати з усіма у справах, корисних для людей. Аллаг каже у Священному Корані: «Допомагайте одне одному в благочесті й побожності…» (Коран, 5:2). А пророк Мухаммед (мир йому і благословення) сказав: «Якби мене покликали об’єднатися з усіма, щоб відновити справедливість щодо всіх і підтримати слабких і пригноблених, я поспішив би приєднатися!»

Слава Всевишньому, часи релігійних репресій канули в лету, проте й сьогодні існують такі явища, як ксенофобія, расова й релігійна дискримінація, що їхніми мішенями нерідко стають Іслам і мусульмани. Участь у виборах — один зі способів змінити ситуацію на краще й гарантувати, що ми зможемо користуватися своїми свободами й даними Богом правами.

Закликаємо братів і сестер скористатися своїм конституційним правом і не залишитися осторонь в епоху становлення як української державності, так і нашого культурного відродження.

ДУМУ  “Умма”

Підшито до: Лекції та хутби

Останні записи