Харківські мусульмани на зустрічі з очільником міста обговорили питання кладовища

08.02.2021

46

Виконувач обов'язків міського голови Харкова Ігор Терехов зустрівся з представниками мусульманської громади. Головним питанням під час зустрічі було виділення земельної ділянки для мусульманського кладовища.

За різними оцінками, в місті живуть кілька десятків тисяч мусульман. Місця для нових поховань на нинішньому кладовищі вже майже не лишилося, тож ще кілька місяців тому мусульманська громада звернулася до міської влади з проханням надати землю — і, здається, проблема близька до розв’язання.

За словами імама Ісламського культурного центру Харкова Євгена Глущенка, зустріч відбулася в конструктивній і робочій атмосфері:

— Були присутні представники різних мусульманських громад. У розмові з очільниками міста ми визначили «дорожню карту» з виділення ділянки нового цвинтаря — це найголовніше для мусульман Харкова.

Імами та керівники релігійних організацій також звернулися до в. о. міського голови з проханням допомогти з облаштуванням земельної ділянки. На думку учасників зустрічі, вони бачать готовність харківської влади розв’язувати проблем релігійних і національних громад міста.