Співчуття жертвам терактів у Брюсселі

0

22125337_ak_largeСаід Ісмагілов, муфтій ДУМУ «Умма», висловив  свої співчуття  рідним та близьким  жертв терактів, які сталися сьогодні, 22 березня, в Брюсселі,  та засудив  ці злочини, підкресливши, що тероризм  не має  релігійної ознаки, бо  його жертвами стають люди різних віросповідань:

−  Від імені мусульман України категорично засуджую терроризм та висловлюю свої співчуття рідним та близьким тих людей, що загинули сьогодні внаслідок вибухів у Брюсселі, − сказав шейх Саід. − Терроризм − це великий гріх і несправедливість, адже через такі злочини гинуть та страждають невинні мирні люди. Тероризм не має релігійної ознаки, злочинцям байдуже кого вбивати, їм байдуже, яке Писання ти читаєш  та яку релігію сповідуєш. Боже, дай нам миру, а Україні миру та єдності!

Повідомлялось, що вибухи в аеропорту пролунали біля стійки реєстрації авіакомпанії AmericanAir близько 8-ої ранку. Внаслідок цього загинуло 13 осіб, поранено 35. Пізніше вибух стався і біля станції метро Maelbeek, поблизу кварталу з установами ЄС.  Жертв − 15 осіб, поранених − 55 (10 з них − в критичному стані).