Розпочнімо місяць милосердя власним прикладом!

18

з Рамаданом!З початком благословенного Рамадану нас усіх, дорогі брати й сестри, дорогі одновірці! Цей місяць ми всі постуємо з вірою та надією на пробачення Аллага. Проте не варто забувати, що ми маємо не тільки приймати піклування та милосердя від когось (від самого Бога та Його творінь), але й самі не скупувати — дарувати свою доброту й милосердя людям поряд, незалежно від їхніх релігійних поглядів. Адже ми маємо показувати красу Ісламу власним прикладом!

Сподіваємося, серед нас нема таких, хто вважає піст удень та додаткове поклоніння вночі «індульгенцією» на грубість і черствість щодо інших людей. Пам’ятаймо слова Пророка (мир йому і благословення):

«А хто не припинить брехати й чинити несправедливо — то Всевишній не потребує, щоб той відмовлявся від їжі та пиття!»;

«Деякі люди не матиме іншої нагороди за день посту, крім голоду й спраги!»

Щиро бажаємо кожному з нас поклонятися Аллагові через піст, молитви й добрі справи та не змарнувати цього злом. Брама раю в Рамадан відчиняється — тож спішімо доторкнутися до цієї благодаті своєю доброю вдачею та не менш добрими справами!

Хай Господь благословить піст кожного з нас! І хай ніхто з нас не розговіється, не поділившись із сусідом, котрий не має, чим перервати піст!