Білборди в містах України запрошують подолати упередження

7

Біллборд Мухаммад у ХарковіУкраїнські мусульмани не чекають на чергові огульні наклепи на образ пророка Мухаммада (мир йому і благословення), даючи нагоду всім охочим зробити власний висновок про його постать з об’єктивних джерел, а не зі шпальт скандальних карикатурних видань. Уже понад півроку білборд на вулиці Дегтярівській у Києві запрошує отримати безкоштовний примірник видання про життя Посланця (мир йому і благословення) в ісламському культурному центрі неподалік.

14925357_1212785672093905_2112877619289160914_nУ листопаді за цим прикладом учинили мусульманські громади ще трьох міст, і в кожному зазначають: реклама провисіла трохи довше тижня, але вже викликала радісний подив у місцевих мусульман і зацікавила інших.

У Харкові два такі білборди в багатолюдних місцях: коло станцій метро «Пушкінська» та «Історичний музей».

У Дніпрі розташували білборд на перехресті проспекту Яворницького та вулиці Гончара, бо поблизу багато офісних будівель і навчальних закладів, а в Запоріжжі обрали рекламну площину на площі Пушкіна, з боку Соборного проспекту, — це популярна транспортна магістраль, а до місцевого ІКЦ лише кілька хвилин пішки.Біллборд Мухаммад у Дніпрі

Запрошуємо всіх охочих узяти свій безкоштовний примірник книги «Життя Мухаммада»! Ми віримо, що це видання спростує для вас поширені стереотипи про місію, що з нею прийшла колись ця людина, та про її послідовників, адже тільки адекватна поінформованість дозволяє робити адекватні висновки.