Джамала одружилася в мечеті Київського Ісламського центру

98

Джамала виходить заміж в мечеті ІКЦ КиєваСьогодні в мечеті Ісламського культурного центру Києва відбулася радісна подія: Бекір Сулейманов та відома українська співачка Джамала (Сусана Джамаладінова) уклали шлюб, згідно з ісламською традицією. Урочисту церемонію провів муфтій Саід Ісмагілов. Відео церемонії можна переглянути тут.

Муфтій пояснив молодятам права та обов’язки чоловіка й дружини, попередивши, що одна з умов шлюбу — твердий намір нареченої та нареченого берегти й плекати цей союз ціле життя, якщо на те буде воля Всевишнього.

Він також розповів зібранню, як відбуватиметься церемонія, наголосивши, що згоди нареченої традиційно питатиме тричі — щоб імам і всі присутні впевнилися, що вона справді бажає поєднати своє життя зі своїм обранцем. Згоди нареченого традиційно питали лише один раз.

Заключення нікяху в мечеті ІКЦ КиєваПеред оголошенням пари чоловіком і дружиною муфтій спитав про магр — шлюбний дарунок, що його має отримати дружина. Джамала відповіла, що свій дарунок вона вже отримала й задоволена ним, але пара вирішила не озвучувати подробиць.

Окрім гостей та журналістів, привітати новостворену сім’ю вибігли дітлахи — учні гімназії «Наше Майбутнє», що працює на базі ІКЦ.

Колектив ісламського культурного центру щиро вітає молодят і бажає їм щасливого подружнього життя, побожних нащадків, і щоб їхня родина була джерелом радості для них і всіх їхніх близьких — у цьому житті і в День Воскресіння!