Просимо щедрот Господніх, та будьмо щедрі самі!

20

Ramadan_karim_2017_UmmaШановні одновірці, брати і сестри! Від імені Духовного управління мусульман України «Умма» щиро вітаю вас із настанням священного місяця посту й самовдосконалення — Рамадану!

Цього року священний місяць почнеться сьогодні після заходу сонця, і цієї ж ночі в мечетях України і світу відправлять першу молитву-таравіх. А завтра, 27 травня 2017 року, для мусульман цілого світу розпочнеться перший день посту.

Рамадан — час щедрості Всевишнього та щедрості людської. У «Сахіх» Аль-Бухарі сказано, що Пророк (мир йому і благословення) був щедріший за всіх людей, і найщедріший — у Рамадан, коли Архангел Джибрил (Гавриїл) спілкувався з ним, а вони зустрічалися щоночі протягом священного місяця.

Нині дуже потрібна підтримка військових капеланів, що протягом Рамадану їздитимуть на передову до бійців-мусульман. Конче потребує підтримки громада мусульман Сєвєродонецька, що будує мечеть і буде вдячна за кожну гривню допомоги. І, звісно, допомоги потребують вимушені переселенці, що вже третій Рамадан поспіль зустрічатимуть далеко від своїх домівок, куди не можуть повернутися.

Нехай Господь віддячить за ваші добрі справи та щедрість!

Не зайве й застереження пророка Мухамеда (мир йому і благословення):

«Якщо людина не припинила брехати й чинити несправедливість — Всевишньому не потрібна її відмова від їди й пиття».

Брати і сестри, пам’ятайте: Господь приймає наші дуа, мовлені перед іфтаром! Прошу вас, моліться за мир в Україні, за наших братів і сестер на окупованих територіях! Просіть Всевишнього захистити всіх українців, а також людей у всіх країнах світу, що страждають через збройні конфлікти чи природні катаклізми!

Благослови нас, Боже, гідно зустріти й провести Рамадан, завершити його кращими, чистішими, добрішими та побожнішими, ніж ми є тепер.

Щиро вітаю всіх із цією нагодою очиститися від гріхів і примножити список добрих справ!

Муфтій ДУМУ «Умма» Саід Ісмагілов