Терористам байдуже, кого вбивати — мусульман чи християн

8

199583_main23 листопада 2017 року, в благословенну п’ятницю, коли мусульмани збираються на спільну молитву, в Єгипті в місті Бір аль-Абідвнаслідок терористичної атаки на мечеть загинули 305 людей, серед яких десятки дітей, понад сотня осіб отримали поранення різного ступеню важкості, життя багатьох з них залишається під загрозою.

Терористи на чотирьох позашляховиках під’їхали до мечеті та спочатку здійснили вибух, а потім відкрили вогонь з автоматичної зброї по мусульманах, що зібралися на молитву. Але навіть цього їм здалось замало, і вони обстріляли автівки швидкої допомоги, під час евакуації постраждалих…

32577Поліція назвала цей теракт найбільшим в новітній історії Єгипту. Очевидці стверджують, що мечеть була просто залита кров’ю.

«Терористам, ким би вони не були, вочевидь байдуже кого вбивати — чи то християн у церкві, чи то мусульман у мечеті. Цього разу вони вбили сотні мусульман просто під час джума-намазу. Жахливо!

Від мусульманської спільноти України, висловлюємо свою скорботу та співчуття родинам постраждалих.

Ми всі належим Аллагу, та до нього повертаємось!» — висловив своє співчуття муфтій Духовного управління мусульман України «Умма», шейх Саід Ісмагілов.