Мустафу Джемілєва нагороджено медаллю «За служіння Ісламу та Україні»

14.11.2018

53

13 листопада на урочистостях з нагоди 75-річчя Мустафи Джемілєва заступник муфтія ДУМУ «Умма» Едґар Девлікамов за дорученням муфтія Саіда Ісмагілова вручив нагороду ювілярові. Відеозапис нагородження можна подивитися на сторінці духовного управління.

— З нагоди дня народження від імені мусульман України за дорученням муфтія Саіда Ісмагілова дозвольте привітати Вас та зачитати цей наказ: «За багаторічну самовіддану працю на користь України та мусульман України, за вагомий внесок у відродження кримськотатарских духовних, національних, релігійних та культурних традицій, а також з нагоди 75-річчя наказую нагородити медаллю „За служіння Ісламу та Україні“ лідера кримськотатарського народу, Уповноваженого Президента України у справах кримськотатарського народу, народного депутата України Мустафу Джемілєва. Муфтій ДУМУ „Умма“, шейх Саід Ісмагілов».

Нагадаємо, медаль «За служіння Ісламу та Україні» заснована за пропозицією Військового капеланства мусульман України на Загальних зборах громад ДУМУ «Умма» 2016 року. Першим цю відзнаку отримав народний артист України Фемій Мустафаєв — за активну волонтерську та доброчинну діяльність, підтримку українського війська за умов війни.