Співчуття жертвам підступного теракту в Кабулі

1

Afghanistan

Від імені мусульман України, висловлюємо нашу жалобу та співчуття, і долучаємося до молитов за загиблих під час теракту в Кабулі минулої суботи, де злочинець-смертник із «Талібану» здійснив самовисад у кареті «Швидкої допомоги», напханій перед тим вибухівкою, скерувавши її в натовп. Щонайменше 95 осіб загинули, 158 отримали поранення різного ступеня.

Нагадуємо, що вбивство невинних людей — це великий злочин, згаданий Всевишнім серед найтяжчих гріхів людини. Аллаг карає за нього дуже страшною карою в цьому житті та в День Воскресіння.

Українські мусульмани обурені цим нелюдським злочином і засуджують тероризм  — байдуже, під якими він гаслами, й хто організатори та виконавці теракту.

TOPSHOT-AFGHANISTAN-UNRESTМолимося за всіх постраждалих, співчуваємо близьким і рідним загиблих, закликаємо світову спільноту й мусульманські країни зокрема вирішити проблему тероризму. Адже його можна подолати тільки широкою просвітницькою роботою: коли мусульманські суспільства самі побудують таку систему просвіти, щоб вірних не могли, користуючись їхньою неосвіченістю, схилити до співчуття таких злочинних організацій, екстремістських поглядів.