Рамадан, вільний від тривог за їжу на столі: допомога Muslimen Helfen для вимушених переселенців

14

допомога вимушеним переселенцям до Рамадану5 травня, напередодні Рамадану, 40 харчових наборів — у кожному по 2 пачки чаю, 5кг цукру, 5 кг гречки, 5 кг рису, 5 кг макаронних виробів, 4 кг печива, 10 кг борошна та 3 л олії — отримали вимушені переселенці-мусульмани в ІКЦ Києва.

допомога вимушеним переселенцям до РамадануУже не вперше одновірцям допомагає відомий німецький добродійний фонд Muslimehelfen. Цього разу роздавали набори базових продуктів — кожен із них має задовольнити потреби однієї родини на цілий священний місяць, щоб вона могла зосередитися на поклонінні.

допомога вимушеним переселенцям до РамадануНагадаємо, співпраця з Muslime Helfen почалася наприкінці 2015 року, коли Київ відвідав відомий ісламський громадський діяч Ахмад фон Денффер. Гість із Німеччини приїхав з важливою місією, дорученою мусульманами-земляками: знайти в Україні надійного партнера для допомоги кримським татарам, що мусили покинути окупований півострів. І він знайшов таких партнерів — ДУМУ «Умма» та ГСВА «Альраід».